Streda 8. 5. 2024

HALLOWEEN POPOLUDNIE

27.10.2023 sa žiaci 6.-9.ročníka zabavili na halloweenskom popoludní, ktoré bolo plné kreatívnych strašidelných masiek, zábavných aktivít a samozrejme chutného a hrozivo vyzerajúceho občerstvenia. Všetci čo prišli, nemali núdzu o zábavu.

Najprv žiaci plnili spolužiakmi pripravené úlohy, popri tom zbierali indície, ktoré ich doviedli až k sladkému pokladu. Keďže indície vytvorili naše kreatívne pani učiteľky Minárová a Kováčová, tak to nebolo vôbec jednoduché J.

Žiaci spomedzi seba vybrali aj najlepšiu masku. Zvoliť tri NAJ v tom množstve hrozivých, kreatívnych, ale aj vtipných masiek nebolo najľahšie.

Celý večer sprevádzala skvelá hudba, o ktorú sa postarali DJi: pán informatik Pavlák a pani učiteľka Nedorolíková, no a tanec nikomu z prítomných nerobil problém. Trsli si aj pani učiteľky J.

Ďakujeme organizátorom a všetkým zúčastneným za skvelú akciu.

Fotogaléria: https://6zslevice.edupage.org/news/#photos:album:842